مطالب
 
 
 
 
 
Script

تخصص های مورد نیاز
به نام خدا

 
شرکت ویرا سیستم مهر به منظور تامین نیروی انسانی لازم در سطح کشور و معرفی به نمایندگی های استانی از اشخاص حقیقی و حقوقی که قبلا سابقه فعالیت در حوزه پرداخت را دارند دعوت به همکاری به عمل می آورد
متقاضیان گرامی میتوانند بر حسب نیازی که در این صفحه اعلام میشود ،اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند ، کارشناسان شرکت در اولین فرصت اطلاعات مندرج را مطالعه و اقدامات لازم را به عمل می آورند .

تذکرمهم :


*_اگر شخصی ،فرم مربوط به نمایندگان و فرم مربوط به تکنسین را تکمیل نماید به هیچکدام از آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد .

اشخاص حقیقی یا حقوقی ، که مایل به اخذ نمایندگی هستند، باید شرایط ذیل را داشته باشند:
1_ متقاضی نمایندگی می باید دارای دفتر کار و تجهیزات اداری مناسب در مرکز شهر باشد .
2_ متقاضی می باید از حسن شهرت و اعتبار بالا در بین کسبه ها و عموم مرد برخوردار باشد .
3_ متقاضی نمایندگی می باید در حوزه پرداخت فعالیت داشته باشد و در زمینه دستگاه های کارتخوان مجرب بوده و از تخصص لازم برخوردار باشد .
4_ با توجه به اینکه اجرای پروژه های مربوطه در این حوزه مستلزم داشتن توان مالی مناسب است لذا چنانچه توان انجام پروژه و راهبری آن را بصورت مطلوب ، حداقل به مدت 4 ماه با توان مالی خود  ندارد ، توصیه میشود در این خصوص اقدام ننماید . (حداقل نقدینگی لازم جهت انجام پروژه 100 میلیون تومان درصورت دارا بودن شرایط بند 1)
همچنین اگر متقاضی ، تخصص و تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشد ، سرمایه گذاری پر ریسکی انجام داده است .
5_ متقاضی باید تیم مجرب بازاریابی آماده به کار داشته باشد ، زیرا بلافاصله پس از عقد قرارداد می باید بر اساس زمانبندی انجام شده به امر بازاریابی و نصب و راه اندازی دستگاه ها به صورت مطلوب بپردازد .
6_ متقاضی نمایندگی در خصوص باشگاه مشتریان آف پلاس ،  همزمان در پروژه مشابه در شرکت دیگر نمیتواند اشتغال داشته باشد
7_اشخاص حقوقی (شرکت هایی با موضوع فعالیت مرتبط ) نسبت به اشخاص حقیقی در اولویت هستند .درخواست نمایندگیکارشناس و همکار دفتریتکنسین و پشتیبان دستگاه کارتخوان