مطالب
 
 
 
 
 
Script

درباره ما

به نام خدا

* آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است *

شرکت ویرا سیستم مهر
 به همت جمعی از کارشناسان متخصص در زمینه های الکترونیک ، کامپیوتر ، دستگاه های کارتخوان (POS) , و دستگاه های خودپرداز و یاشگاه مشتریان تاسیس گردید.

معرفی شرکتهایی که افتخار همکاری با آنها را داریم :

شرکت فن آوا کارت (PSP) 

شرکت فن آواکارت به صورت سهامی خاص، با هدف «ارائه خدمات ایمن، موثر، ارزان و در جهت توسعه ابزارهای پرداخت» در سال ۱۳۸۲ به عنوان عضوی از گروه بزرگ فن آوا (سهامی عام) و به شماره ۲۰۹۱۵۲ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت پس از دریافت مجوز PSPاز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت های اعتباری آغاز و در سال ۱۳۸۸ به همکاری با بانک ها در زمینه تامین، نصب و پشتیبانی دستگاه های کارتخوان در سطح کشور نمود. این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، فناوری‌های امنیتی روز دنیا و بهره‌گیری از ابزارهای نوین پرداخت موفق به کسب رتبه برتر شورای عالی انفورماتیک کشور گردید.

شرکت فن آواکارت توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن، سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان پرداخت الکترونیک در کشور را به خود اختصاص دهد.

در سال ۱۳۹۲با توجه به اهمیت و توسعه فعالیت های فن آوا کارت و افزایش نیروی انسانی، ساختمان مرکزی گروه فن آوا در اختیار فن آوا کارت قرار گرفت و بخشی از زیرساخت های فنی و عملیاتی مورد نیاز ارتقاء یافت. درحال حاضر شرکت فن آوا کارت با بیش از ۲۰۰ نفر نیروی خلاق و کارآزموده و دارابودن ۲۰۰ هزار پایانه فروش در سراسر ایران، به بانک های معتبری مانند کشاورزی، انصار، سینا، مهر اقتصاد، سرمایه ، دی و شهر و سایر موسسات ملی و بنگاههای اقتصادی خدمات ارائه می دهد.

شرکت فناپ
فعال در زمینه پرداخت و تجارت الکترونیک که علاوه بر ارائه سرویس‌های معمول پرداخت الکترونیک از قبیل کارت، پایانه‌های فروش، دستگاه‌های خودپرداز، خدمات نوآورانه‌ای چون شناسه‌های پرداخت، کدهای دستوری موبایل و ... را نیز در سبد خدمات خود قرار داده‌ است
در زمینه فروش، کلیه محصولات ارائه شده با قیمتی مناسب و شرایطی ایده ال در سطح استان عرضه میگردد.
در زمینه ارائه خدمات، سه عامل سرعت، دقت و کیفیت را محوریت قرار داده ایم و به کمک همکاران دلسوز و متخصص برای کسب نتیجه مطلوب و رضایت بخش تلاش می کنیم.


شرکت ویرا سیستم مهر،با همکاری این دو PSP محترم ،پروژه باشگاه مشتریان آف پلاس را در کشور اجرا مینماید .


شرکت سایان کارت (PSP) 

شرکت سایان کارت در سال 1379 تاسیس و با هدف ارائه خدمات پرداخت به گروه سایپا، فعالیت خود را در سال 1380 آغاز نموده .در شهریور 1384 موفق به اخذ مجوز به عنوان موسسه ارائه دهنده خدمات پرداخت P.S.P (Payment Services Provider) از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید و از آن تاریخ تاکنون با استفاده از سیستم های نرم‏افزاری و سخت افزاری ویژه در راستای پیاده سازی روشهای تبادل پول الکترونیکی، اقدام به صدور انواع کارتهای هوشمند و نصب دستگاههای پایانه فروش P.O.S در مراکز فروش کالا و خدمات نموده است. در سال 91 و با تاسیس شرکت شاپرک از سوی بانک مرکزی، شرکت سایان کارت مجدداً از سوی بانک مرکزی و شرکت شاپرک مورد بررسی قرار گرفت و موفق به دریافت مجوز فعالیت از شرکت مذکور به عنوان یکی از 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت گردید.

  • انتقال سهام این شرکت در سال 1392 از گروه سایپا به بانک قوامین
  • سایان کارت به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده ی خدمات پرداخت، دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت TUV NORD از سال 1384 همکاری خود را با بانک های عضو شتاب آغاز نموده و پس از عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با راه اندازی شبکه نمایندگی خود در 31 استان به همراه 3 منطقه آزاد (کیش ، قشم ، چابهار) اقدام به انعقاد قرارداد با دو بانک کشاورزی و صنعت و معدن نمود.
  • اجرای روشهای استاندارد جهت انجام فعالیت های شرکت منجر به اخذ گواهی اهتمام در مسیر تعالی در سال 1386 از مرکز مطالعات برنامه ریزی استراتژیک گروه خودروسازی سایپا گردید،
  • شرکت سایان کارت در سال 89 موفق به دریافت گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک گردید که پس از آن همه ساله موفق به تمدید مجوز مذکور شد و در حال حاضر این شرکت دارای رتبه «یک» در تولید و ارائه دستگاههای جانبی، رتبه«دو» در تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، رتبه «یک» در ارائه خدمات پشتیبانی، رتبه «یک» در سیستم های ویژه، رتبه و همچنین رتبه «دو» در مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.
شرکت ویرا سیستم مهر در خصوص نصب و پشتیبانی دستگاه های POS بانک قوامین ، زیر نظراین PSP محترم در استان قزوین فعالیت مینماید .
 
ما بر این باوریم که حفظ کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت مشتری تنها راه رسیدن به اهداف شرکت، یعنی سود آوری و کسب سهم مناسب از بازار است.